Darkfall Online. Український інформаційний ресурс
Darkfall Online UA
DarkfallOnline.com Особливості гри Раси Darkfall Шпалери
Купити Darkfall

Новорічні привітання від Aventurine SA

Позначки:

Сьогодні офіційний представник команди Darkfall зробив коротенький огляд поточного стану справ, подякував фанам за їх підтримку і привітав їх з наступаючими святами. Також сьогодні було опубліковано нове інтерв’ю з представниками PR-відділу Aventurine SA.

Звісно, ми працювали і на святах, хоч і не на всіх. Тож ми надамо вам гідну доповідь про поточний стан справ якомога скоріше, а зараз вибачте за майже телеграфний пост:

Зараз бета просувається в задовільному темпі; ми допускаємо туди нових людей майже щодня. Зараз нема якихось складних проблем, про які варто було б повідомляти. Пара останніх патчів виявились дещо нестабільними, але ми швидко це виправили. Ми також працюємо в бізнес-напрямку готуючи все до запуску. Підтримка, білінг, управління рахунками всім разом. Встановлення серверів вже майже завершене. Новий веб-сайт зараз розробляється і ми сподіваюсь, що роботи над ним будуть завершені вчасно.

Якщо вам здається, що новин було мало, то маю сказати, що насправді ми не байдикували. У нас було декілька інтерв’ю; думаю, що інтерв’ю для curse.com (на момент переладу інтерв’ю вже було опубліковане за цією адресою – прим. пер.) вийде вже сьогодні, а згодом і декілька інших. Я намагаюсь відповідати на всі можливі питання. Часу дуже обмаль, але ми стараємось. Новини Жанни на “The Noob” не мають на меті замістити наші новини, але вони дають точне уявлення про те, що відбувається під час бети. Ми дуже мало, якщо взагалі допомагаємо чимось писати її огляди. Ми більше звертаємо увагу на вказівки про відомі проблеми чи речі, які ще не реалізовані, але будуть. Вона з такого типу людей, що пишуть все, що думають і ми це розуміли, коли просили її.

Я хочу подякувати спільноті, ми нечасто це робимо, але завжди в душі відчуваємо це. Хлопці, ви просто молодці, ваша підтримка і відгуки – безцінні.

І від імені всіє команди Darkfall, хочу побажати всім гарних свят.

© Грудень 2008, Tasos. Лінк на оригінал.

 

No Comments, Comment or Ping

Reply to “Новорічні привітання від Aventurine SA”


Darkfall OnlineDarkfall Online
Darkfall Online
Darkfall Online
Darkfall Online UA
geosyncr: synchronize your gpx data with flickr Ashenwolf: web and software development