Darkfall Online. Український інформаційний ресурс
Darkfall Online UA
DarkfallOnline.com Особливості гри Раси Darkfall Шпалери
Купити Darkfall

Hellfreeze експаншен

Позначки:, , ,

Нарешті ми дочекалися виходу вже третього безкоштовного експеншену до Darkfall. Цей експаншен був здебільшого косметичним і нововведень не так багато як хотілося б, тому найбільшим очікуванням гравців є наразі наступний експаншен Darkfall 2010, у якому розробники обіцяють сильно змінити гру. Але це справи майбутні, а що все-таки нового у Hellfreeze?

За словами розробників найбільшою зміною у грі тсала нова система текстур і поверхні справді стали виглядати набагато природніше.

Darkfall Hellfreeze

Також було додано кілька нових мобів і покращено штучний інтелект існуючих. Серед нових мобів два “боси” Ice Dragon та The Demon, моби, що вміють закопуватись під землю, Gorra Dar та Gorra Slave, а також кілька більш звичайних Gray Ork Executioner, Shadow Spirit, Svartdvergir Doombringer, Beastman Devastator, Deathless Servant. Також були перепрацьовані spawn-зони мобів: десь змінені декорації, а десь взагалі переміщені самі зони. Ще одне цікаве нововведення: моби тепер також можуть “качатися”, у них ростуть скіли за тими само принципами, що і у гравців.

Ice Dragon and the Demon

Arrrgh!

У столицях рас додані dungeons для новачків (аналоги каналізацій в Ultima Online).

Newbie dungeon

Додані дві сендбокс фічі – Funhulks та Flags, які можна використувувати для організації івентів гравцями.

Також з мобів тепер почнутьвипадати карти скарбів (treasure maps). Щоб знати скарб, карту потрібно буде розшифрувати. З’явився новий девайс – лопата, а також новий скіл – digging. Кажуть, що при бажанні можна спробувати покопати де-інде, можливо вам пощастить і ви викопаєте скарб випадково 🙂

Orc digger

У махірім з’явились расові маунти – Tribeland Bear (племенні ведмеді). Також для всціх рас з’явився новий супер-швидкісний маунт – Blue Tail Runner (в народі – “голубохвостий козел”). Його можна буде крафтити лише при рівні скіла Taming 50.

Серед кораблів теж два поповнення: юнк та лонч. Другий можна крафтити без верфі, перший – просто невеликий корабель в східному дизайні. На кораблі можна тепер ставити сейфи (можна сказати, що тепер в них нарешті з’явились справжні трюми 🙂 ).

Launch

Junk

Також було дещо перебалансовано магію та зроблені кілька інших покращень та оптимізацій гри.

 

No Comments, Comment or Ping

Reply to “Hellfreeze експаншен”


Darkfall OnlineDarkfall Online
Darkfall Online
Darkfall Online
Darkfall Online UA
geosyncr: synchronize your gpx data with flickr Ashenwolf: web and software development