Darkfall Online. Український інформаційний ресурс
Darkfall Online UA
DarkfallOnline.com Особливості гри Раси Darkfall Шпалери
Купити Darkfall

Починається допуск журналістів до бети (оновлено)

Позначки:,

Сьогодні стало відомо, що два представники MMORPG Italia (як видно з назви – італійського порталу, присвяченого MMORPG), отримали доступ до бети для оцінки гри та написання рев’ю для свого сайту (але їм заборонено буде відповідати на питання). Повний переклад оригінальної новини та лінк на нові скріншоти нижче 😉

Ми дозволили двом журналістам з MMORPG Italia зробити прев’ю до Darkfall. Вони вже грали декілька годин тут в нашому офісі і ми їм трохи допомагали. Вони попросили відвідати нас ще більш ніж місяць тому і ми погодились. Ми можемо задовольнити аналогічні бажання інших професійних ігрових медіа, які зацікавлені в тому, щоб приїхати і спробувати гру самим. Ми скоро розширимо доступ до бети для представників медіа, але зараз це можна зробити лише у нас.

Ми не відміняли NDA, і хоч ми дозволили їм написати свій огляд, але заборонили відповідати на питання, які задаватимуть інші після його публікації. Ми просимо вас поважати це рішення і наше бажання поширювати інформацію навіть під діючою NDA. Ми сприймаємо цю угоду дуже серйозно, адже це заради блага гри. Ми все ще тестуємо її.

Вони зробили декілька скріншотів і я впевнений, що їм буде багато про що розповісти про гру за кілька днів. Лінк на скріншоти: http://www.mmorpgitalia.it/forum/f296/screenshots-212903/.

© 21 листопада 2008, Tasos. Лінк на оригінал.

Оновлено! На саті MMORPG Italia з’явився офіційний звіт по результатх випробувань гри: http://www.mmorpgitalia.it/forum/2620242-post3.html

 

One Comment, Comment or Ping

Reply to “Починається допуск журналістів до бети (оновлено)”


Darkfall OnlineDarkfall Online
Darkfall Online
Darkfall Online
Darkfall Online UA
geosyncr: synchronize your gpx data with flickr Ashenwolf: web and software development