Darkfall Online. Український інформаційний ресурс
Darkfall Online UA
DarkfallOnline.com Особливості гри Раси Darkfall Шпалери
Купити Darkfall

Суспільство і клани

Увага! Інформація нижче може не відповідати істині на 100%. Це переклад FAQ, який був до моменту випуску гри. Наразі деякі з описаних речей можуть бути ще не реалізованими, а від деяких розробники відмовились взагалі. Ми постараємось оновити інформацію, щоб вона відображала поточний стан гри.

Мені обов’язково всупати в клан?
В Darkfall можна грати як завгодно. Якщо хочете приймати участь в завоюваннях, війнах та управлінні королівствами ви вступите в клан, або об’єднаєтесь з друзями і створите свій власний, але ви не зобов’язані цього робити.
Якщо я буду не в клані, то що мені робити?
Спектр ваших можливостей обмежується лише вашою фантазією, але ось вам пара прикладів:
Ви можете відігравати роль самотнього мандрівника, шукача скарбів, магічних речей та слави, чи бути найманцем, який надає свої послуги тому, хто більше заплатить. Ви можете вибрати долю торговця, який створює каравани та магазини в різних містах, купляючи високоякісну шкіру у мисливців махірім та продаючи їх за найвищими цінами в містах людей. Ви можете об’єднатись з друзями і стати піратами, плаваючи на галеоні і грабуючи торгівельні судна, вибрати шлях коваля-дварфа, який створює потужні магічні обладунки та зброю, або може фермера, який вирощує рідкісні рослини та реагенти для заклинань. Можливостей безліч.
Чи можна створювати багаторасові клани?
Кланів в яких будуть присутні лише люди, ельфи та дварфи буде безліч, як і кланів, що складатимуться виключно з орків та махірім. Альфар не люблять союзів з іншими расами взагалі.

Пам’ятайте, що людські наймані NPC такі як вартові та продавці не потерплять орків та альфар і атакуватимуть їх при першій можливості навіть якщо вони будуть в одному з ними клані 1. В містах альфар NPC вартові атакуватимуть будь-якого не-альфар персонажа.

Скоріше за все в Darkfall з’являться клани, в яких будуть присутні представники всіх рас. Але ми прогнозуємо, що це будуть невеличкі злі клани, які створюватимуть свої бази у віддалених районах і не вступатимуть в боротьбу за міста та не будуватимуть імперій, оскільки це буде практично неможливо для таких кланів наймати NPC для оборони своїх міст та для слідкування за магазинами. В теорії можливо, щоб сильний змішаний клан будував міста і завойовував нові території без допомоги NPC, хоч цього і буде складно досягти.

Як мені дізнатись про закони в різних містах?
Ви знайдете всю необхідну інформацію на політичній мапі, включаючи інформацію про те хто контролює це місто чи королівство, їхні закони і кого вони вбиватимуть на місці.
Як організовані та структуровані клани?
Голова клану може призначати ранги іншим членам клану, які варіюються від рекрутів до високоповажних командирів. Він також може надавати права (величезний список) відповідно до рангів і самому вибудувати свою структуру гільдії.
1) По останнім відомостям зі стану розробників вони передумали і тепер поведінку найманих NPC можна буде корегувати. Але це стосується лише міст, які будуватимуть гравці. NPC в початкових поселеннях та столиці завжди атакуватимуть своїх расових ворогів.


Darkfall OnlineDarkfall Online
Darkfall Online
Darkfall Online
Darkfall Online UA
geosyncr: synchronize your gpx data with flickr Ashenwolf: web and software development