Darkfall Online. Український інформаційний ресурс
Darkfall Online UA
DarkfallOnline.com Особливості гри Раси Darkfall Шпалери
Купити Darkfall

Вміння та закляття

Увага! Інформація нижче може не відповідати істині на 100%. Це переклад FAQ, який був до моменту випуску гри. Наразі деякі з описаних речей можуть бути ще не реалізованими, а від деяких розробники відмовились взагалі. Ми постараємось оновити інформацію, щоб вона відображала поточний стан гри.

Яка кількість вмінь та заклять є в Darkfall?
Ми спробуємо реалізувати якомога більше перед запуском гри. У нас зааз є близько 300 вмінь та 200 заклять, розроблених ‘на папері’, але ми сподіваємось зробити принаймні по 500 перед офіційним стартом гри.
Навіщо так багато?
Нам хотілося б зробити бої, чаклування, торгівлю та виготовлення речей якомога цікавішим. Наша мета – забезпечити різноманіття а боях та зробити так, щоби можна було використовувати якомога більшу можливість комбінацій для атаки та захисту, аніж раз за разом використовувати одні й ті самі послідовності дій.
Як можна отримувати нові навички та закляття?
Більшість заклять та навиків можуть бути куплені у NPC. Вони навчать вас основам певного закляття чи навику, а потім ви почнете використовувати і таким чином розвивати його. Деякі навички та заклинання можна буде вивчити у інших гравців.

NPC можуть попросити вас виконати певні завдання перед тим як вони захотять чомусь вас навчити.

Як буде виглядати система заклинань?
Закляття будуть поділені на декілька різних шкіл магії: Мала магія, Велика магія, Елемент вогню, Елемент землі, Елемент води, Елемент повітря, Відьомство, Зачарування, Некромантія, Дика магія, Прихована магія, Ритуальна магія. В додаток до всього будуть деякі закляття, які не входитимуть до жодної зі шкіл, такі як спеціалізовані расові заклинання та заклинання престиж-класів.
Чи буде у прокачки навичок якісь межі?
Так. Кожен навик починається з ‘1’ та закінчуєтсья на ‘100’.
Я зможу вчити будь-які навички та заклинання?
Деякі навички та заклинання притаманні лише певним расам, тобто ви не зможете їх вивчити, якщо не належатимете до цієї раси. У рас також є свої границі того, чому вони можуть навчитись. Наприклад, Дварфи кращі в рукопашному бою, аніж у використанні магії, тож вони можуть вивчати якісь неймовірні бойові техніки, але не зможуть вчити потужні заклинання. Звісно, Дварфи – накращі ковалі в світі, тож вони зможуть робити магічні обладунки набагато кращі за ті, які робитимуть ковалі інших рас.

Також є декілька спеціалізованих вмінь та заклять, які можуть вивчатись лише певним престиж-класом.

Чи зможу я чаклувати в обладунку?
Так, хоча швидкість час чаклування значно збільшиться якщо ви будете носити важкий обладунок. Тож, наприклад, якщо вимова заклинання займе дві секунди у гравця в робі, то у гравця в важкому full-plate обладунку це запросто може зайняти і 5 секунд. Також для гравця у важкому обладунку буде трохи збільшений шанс на помилку при вимові закляття.


Darkfall OnlineDarkfall Online
Darkfall Online
Darkfall Online
Darkfall Online UA
geosyncr: synchronize your gpx data with flickr Ashenwolf: web and software development