Darkfall Online. Український інформаційний ресурс
Darkfall Online UA
DarkfallOnline.com Особливості гри Раси Darkfall Шпалери
Купити Darkfall

Речі та крафтінг

Увага! Інформація нижче може не відповідати істині на 100%. Це переклад FAQ, який був до моменту випуску гри. Наразі деякі з описаних речей можуть бути ще не реалізованими, а від деяких розробники відмовились взагалі. Ми постараємось оновити інформацію, щоб вона відображала поточний стан гри.

Чи можуть люди створювати магічні речі?
Darkfall представляє дуже потужну систему створення речей, яка дозволить гравцям створювати потужну зброю, біжутерію, посохи, зілля, їжу і багато чого іншого.
Ми витратили дуже багато часу та дизайнерських ресурсів для створення небаченої досі повністю керованої гравцями економіки. Гравцям, яким подобається торгівля та крафтінг сподобається віртуально необмежена система створення речей, якої досі не знала жодна з MMORPG.
Чи будуть речі псуватися?
Так, будуть.
Чи можна буде ремонтувати речі?
Так, це можливо, з відповідними вміннями та інструментами, але до певної межі. Зрештою річ зламається після декількох ремонтів.
Які типи речей можна буде створювати?
Ви зможете зробити практично будь-які речі, які можна знайти в світі, так і як: зброю, інструменти, одяг, їжу, меблі, біжутерію, тощо…
Як дістати матеріали для потрібних мені речей?
Ви можете зібрати необхідні ресурси полюванням, або видобуванням певних матеріалів. Ви також зможете купити їх у продавця чи іншого гравця.
Які будуть будівлі пов’язані з крафтінгом?
У нас буде кузня, майстерня, магазини алхіміка та гербаліста і магічна гільдія.


Darkfall OnlineDarkfall Online
Darkfall Online
Darkfall Online
Darkfall Online UA
geosyncr: synchronize your gpx data with flickr Ashenwolf: web and software development