Darkfall Online. Український інформаційний ресурс
Darkfall Online UA
DarkfallOnline.com Особливості гри Раси Darkfall Шпалери
Купити Darkfall

Геймплей

Увага! Інформація нижче може не відповідати істині на 100%. Це переклад FAQ, який був до моменту випуску гри. Наразі деякі з описаних речей можуть бути ще не реалізованими, а від деяких розробники відмовились взагалі. Ми постараємось оновити інформацію, щоб вона відображала поточний стан гри.

Невже мені доведеться проводити половину свого життя у грі, аби досягти якогось успіху?
Граючи багато ви сприятимете розвитку сильного персонажа, це вдосконалить ваше уміння ручного управління ним та ознайомить більше зі світом та тим, як він працює. Але з іншого боку не все у грі залежить від особистих навичок і буде існувати максимум прокачки якогось вміння. В Darkfall багато дрібниць грають свою роль і в первних галузях звичайний гравець зможе отримати не менше насолоди від гри і навіть бути більш сильним, аніж фанатичний геймер.
Мені потрібно буде багато рухатись, щоб мати шанси?
Навички грають свою роль в бою так само як і розум, стратегія, групова тактика, підготовка, обладнання, обставини, тощо. Буде багато елементів, які впливатимуть на результат протистояння.
Який вид буде використовуватись в Darkfall?
Для рукопашного бою – вид від третього лиця, для всього іншого – від першого, в т.ч. якщо ви неозброрєні.
Чи зможу я пограти за декілька рас на одному сервері?
Ні, не зможете. Це питання ми довго обговорювали і вирішили, що це буде простим методом шпигування, який забиратиме свій шматок від гри. Інакше можна було б, наприклад, граючи за Альфар, зайти Ельфійським розвідником, аби перевірити чи добре захищене зараз Ельфійське місто Чарибдіс (Charybdis). Тому якщо ви все ж захочете пограти за іншу расу, то доведетсья робити це на іншому ігровому сервері, тобто іншому ігровому світі.


Darkfall OnlineDarkfall Online
Darkfall Online
Darkfall Online
Darkfall Online UA
geosyncr: synchronize your gpx data with flickr Ashenwolf: web and software development