Darkfall Online. Український інформаційний ресурс
Darkfall Online UA
DarkfallOnline.com Особливості гри Раси Darkfall Шпалери
Купити Darkfall

Економіка

Увага! Інформація нижче може не відповідати істині на 100%. Це переклад FAQ, який був до моменту випуску гри. Наразі деякі з описаних речей можуть бути ще не реалізованими, а від деяких розробники відмовились взагалі. Ми постараємось оновити інформацію, щоб вона відображала поточний стан гри.

У Darkfall будуть універсальні банки?
Це буде вирішено під час альфа та бета-тестувань. Нам подобається ідея, що коли ви здаєте меч у банк, то забирати його маєте там само де і здали. З іного боку, в довгій перспективі це може виявитись набридливим. Тому як і з усім іншим ми маємо балансувати геймплей з реалізмом.
Як працюватиме торгівля?
Ми розробили вельми витончену систему торігвлі, яка легко об’єднає покупців та продавців і працюватиме як у грі, так і поза нею. Деталі ми розповімо трохи пізніше.
Чи можна буде тримати тварин (pets) та наймати NPC у Darkfall?
Так, ви зможете мати тварин та підлеглих NPC в Darkfall. Це будуть як різні приручені тварини та монстри 1, призвані скелети, зачаровані тварини та монстри, наймані NPC-тороговці, NPC-охоронці, тощо.
Що зможуть робити наймані NPC?
Наймані NPC зможуть слідувати за вами та битись поруч, можуть нести ваш лут, можуть застосовувати на вас свої навички та закляття, тощо. Вони зможуть робити багато з того, що й звичайні гравці. Крім того, найманим NPC можна віддавати спеціальні команди такі як патрулювання міста, пошук ворогів, злочинців та крадіїв. Вони можуть бути продавцями в ваших магазинах, зможуть добувати ресурси в ваших шахтах, ходити в ліс по дрова чи стояти на березі річки й рибалити цілий день.
1. Згідно з останніх коментарів розробнків, від приручених тварин та петів відмовилися. Детальніше тут.


Darkfall OnlineDarkfall Online
Darkfall Online
Darkfall Online
Darkfall Online UA
geosyncr: synchronize your gpx data with flickr Ashenwolf: web and software development