Darkfall Online. Український інформаційний ресурс
Darkfall Online UA
DarkfallOnline.com Особливості гри Раси Darkfall Шпалери
Купити Darkfall

Бойова система та завоювання

Увага! Інформація нижче може не відповідати істині на 100%. Це переклад FAQ, який був до моменту випуску гри. Наразі деякі з описаних речей можуть бути ще не реалізованими, а від деяких розробники відмовились взагалі. Ми постараємось оновити інформацію, щоб вона відображала поточний стан гри.

Міжрасові війни?
Так. В Darkfall є шість різних основних ігрових рас: Ельфи (Мірдейн), Дварфи, Люди, Махірім, Орки та Альфар. Кожна раса має різні політичні відносини з іншими расами. Ельфи живуть в мирі з дварфами та людьми, але підозріло ставляться до махірім та воюють з орками. Всі ненавидять альфар, а альфар в свою чергу ненавидять всіх. У грі це все виливатиметься в те, що ельфійські гравці зможуть відвідувати дварфійські та людські поселення не маючи жодних проблем з міською охороною, а також вільно купляти та продавати в крамницях. Якщо ельф попаде в місто орків, то там на нього одразу нападуть як міська охорона (NPC), так і інші гравці. В містах альфар атакуватимуть будь-яку расу.
В мене будуть шанси в бою, якщо я не вчитиму магію?
Так, будуть, але це не легко. Ми балансуємо магію та рукопашний бій і стрілецькі скіли так, щоб ви могли змагатись навіть у випадку, коли вирішите не вчити магію. Але Darkfall – магічний світ, тож якщо навіть ви вирішите не використовувати магічні закляття та вміння, вам принаймні потрібно буде використовувати магічні речі, такі як зілля та свитки для допомоги в бою.
Яким шляхом краще йти, щоб перемагати в боях?
Найкращі воїни-одинаки скоріш за все матимуть гарні комбінації скілів. В міжкланівських протистояннях виграватимуть клани з гарною підбіркою спеціалізованих класів.
Мені подобається грати за персонажів підтримки. З мене буде сенс в бою?
Ваш внесок може бути дуже значним. Розвідка дуже важлива в протистояннях між кланами. Торговці, фермери, пекарі, шахтарі та інші професії, що займаються заготівлею реагентів для заклинань, золота, зброї, зілля, обладунків і всього, що може знадобитись, дуже важливі для військової справи. Самої лише вправності зі зброєю буде недостатньо, аби вести довготривалу військову кампанію. Клану потрібно балансувати їх діяльність, або домовлятись з іншими кланами, щоб бути успішними.
Я можу прославитись як одинокий вовк?
Так, можете, але це буде не легко. Без мережі підтримки ви будете знаходитись в гіршому положенні і буде границя того, чого ви зможете досягнути воюючи самими проти всього світу. Звісно, якщо ви розумний, наполегливий і вправний, то можете насолоджуватися грою за “самотнього вовка”.
Чи можна битись в містах?
Так, ви можете битись де завгодно. Тут немає зон безпеки.
Вас не турбує, що випадкові PK зруйнують гру?
Ні. Бути вбивцею з негативною кармою, звісно, можливо, але це надміру складна кар’єра. У вас будуть вороги в по всьому світу і вам буде складно знайти місто, в якому можна було б торгувати. Ви вільні грати за подібного персонажа, але будете нести відповідальність за свій вибір.
Яку роль грає карма, коли воюють між собою два “хороші” клани?
Коли клани оголошують війну один проти одного, то не буде ніяких модифікацій карми за дії проти членів клану з яким ви у стані війни.
Чи можна проходити крізь інших гравців в Darkfall?
Ні. Тому блокування проходів буде дуже частою воєнною тактикою. Також можливо буде відштовхувати гравців та монстрів з дороги, тож і проти цього лому будуть свої прийоми.


Darkfall OnlineDarkfall Online
Darkfall Online
Darkfall Online
Darkfall Online UA
geosyncr: synchronize your gpx data with flickr Ashenwolf: web and software development