Darkfall Online. Український інформаційний ресурс
Darkfall Online UA
DarkfallOnline.com Особливості гри Раси Darkfall Шпалери
Купити Darkfall

Персонаж

Увага! Інформація нижче може не відповідати істині на 100%. Це переклад FAQ, який був до моменту випуску гри. Наразі деякі з описаних речей можуть бути ще не реалізованими, а від деяких розробники відмовились взагалі. Ми постараємось оновити інформацію, щоб вона відображала поточний стан гри.

Де починатиметься гра?
Ваш персонаж почне свої пригоди недалеко від своєї расової столиці, маючи лише ім’я, набір базових речей і нейтральну карму.
В Darkfall є карма?
Так, є. Ви почнете грати з нейтральною кармою, а потім залежно від ваших вчинків вона змінюватиметься. Стати злим легко, але це веде вас до непростого життя. Вбиваючи інших гравців ні за що ви легко досягнете цього і тоді більшість NPC-вартових, кланів та інших гравців одразу вас атакуватимуть. Зміна карми на добру – це довгий і складний процес.
Потрібно буде набивати рівні?
В Darkfall немає рівнів. Наша система прокачки персонажа на базується виключно на вміннях. Якщо хочете, наприклад, навчитись користуватись мечем, то ви вчите базове вміння фехтування на мечах у NPC, або іншого гравця і воно прокачуватиметься по мірі використання. Ви станете кращим мечником з часом завдяки практиці, постійно використовуючи свій меч в полюванні та битвах.
Як щодо класів гравців? Як працюватиме система розвитку персонажу в Darkfall?
Перш за все тут немає традиційних ігрових класів та шаблонів. Ми хочемо дати гравцям повний контроль над тим, ким і як вони хочуть грати. Ви зможете підігнати свого персонажа, щоб він повністю задовольняв ваш стиль гри без традиційних шаблонів, які б вас обмежували. Якщо хочете бути дварфом із сокирою, то вивчаєте вміння володіння сокирою, майстерність з сокирою, парирування, ухиляння та інші пов’язані навички. Якщо ви вирішите, що непогано було б підучити магію собі в поміч, то просто вчите необхідні магічні скіли та спели. Те саме стосується торгових скілів. Хочете навчитись робити зброю? Вчіть тоді кування та крафтінг зброї. Захочете робити одяг чи попрацювати кравцем якийсь час? Вчіть кравецьку справу і для цього вам не потрібно буде перестворювати свого персонажа. Ви не зможете “вбити” свого персонажа обравши “неправильні” скіли чи спели. Беріть те, що хочете і грайте як хочете. Щоправда варто зазначити, що є можливість слідувати класовій системі через механізм престиж-класів.
Що таке престиж-класи?
Престиж-класи – це спеціальні класи, такі як Паладін, Ассассін, Гладіатор, Заклинатель, тощо. Це необов’язковий шлях, яким ви можете піти. Обравши престиж-клас в більшості випадків ви отримаєте кілька спеціальних вмінь, кілька спеціальних заклять і певний статус. Також є обмеження та поступки, коли ви граєте за престиж-клас. Друїди, наприклад, не можуть використовувати металеві обладунки, а Паладіни муситимуть віддавати половину свого заробітку церкві.

Престиж-класи будть цікавими декільком гравцям, а деякі класи дадуть вам зайву причину для відігрування ролі чи нададуть переваг в бою чи крафтінгу. У грі буде багато цікавих престиж-класів, які варто буде спробувати.

Престиж-клас – це не назавжди, і тому ви можете від нього відмовитись з деякими невеличкими штрафами. Звісно, нам було б легше зробити, щоб після обрання престиж-класу його вже не можна було б змінити, але ми вирішили залишити Darkfall якомога відкритішим і гнучкішим.

Яз можу налаштувати вигляд мого персонажа?
Буде багато засобів, завдяки яким ви зможете зробити своєму персонажу унікальний вигляд.
Що трапиться, коли мій персонаж помре?
Коли він помирає, то втрачає всі речі, які були на ньому до моменту коли його облутили, але гарні новини в тому, що він воскресне в місці, яке ви перед тим оберете.
Зі скількох рас я зможу вибирати?
Є шість основних рас, серед яких ви можете вибирати: Ельфи, Дварфи, Люди, Махрім, Орки та Альфар. Ви можете прочитати більше про кожну з рас тут.
У кожної з рас будуть свої унікальні особливості?
Так, будуть. Але ми розповімо деталі трохи пізніше.
Мій персонаж вмітиме плавати?
Ваш персонаж здатен плавати, якщо він навчиться цьому.
Мій персонаж буде старіти?
Ні, ми не реалізовували старіння в Darkfall.
Який буде ефект від їжі?
Ми не хотіли додавати у гру занадто багато побутових речей. Щоправда, ми вважаємо, що ситість вашого персонажа має впливати на нього. Це означає, що якщо ви зголодніли, то ваші стати та скіли трошки погіршаться, а також ви будете дещо повільніше відновлювати хіт поінти, ману та стаміну. Але це на цьому все. Ви не зможете вмерти з голоду, але штрафів буде достатньо, щоб ви завжди носили з собою трохи їжі.

У нас є такі торгові скіли як фермерство та полювання на звірів, а також ми збираємось зробити дійсно корисні торгівельні скіли в Darkfall. Так як їжа є у грі, то гравці, яким подобається займатись фермерством, встановлювати капкани, випікати, варити, займатись рибальством, полювати, тощо зможуть продавати свої товари гравцям і бути їм корисними.

Чи зможуть гравці мати власні будинки?
Гравці зможуть будувати будинки різних розмірів та форм: від невеличких котеджів і до величезних замків та цитаделей.
Я зможу облаштувати свій власний дім?
Так, зможете.
Броня буде якось впливати на швидкість руху та плавання?
Так. У важкій броні ви будете бігати та плавати дещо повільніше, аніж якби ви бігали без обладунків взагалі.


Darkfall OnlineDarkfall Online
Darkfall Online
Darkfall Online
Darkfall Online UA
geosyncr: synchronize your gpx data with flickr Ashenwolf: web and software development