Darkfall Online. Український інформаційний ресурс
Darkfall Online UA
DarkfallOnline.com Особливості гри Раси Darkfall Шпалери
Купити Darkfall

FAQ

Увага! Інформація нижче може не відповідати істині на 100%. Це переклад FAQ, який був до моменту випуску гри. Наразі деякі з описаних речей можуть бути ще не реалізованими, а від деяких розробники відмовились взагалі. Ми постараємось оновити інформацію, щоб вона відображала поточний стан гри.

Що таке Darkfall?
Darkfall – це багатокористувацька онлайн рольова гра (Massively Multiplayer Online Role Playing Game, MMORPG) наступного покоління, яка зараз перебуває в активній розробці.
Що таке MMORPG?
MMORPG – це термін, який описує категорію комп’ютерних ігор, в яку ви можете грати разом з тисячами інших гравців по всьому світу в одному ігровому світі, що постійно живе і розвивається.
Що означає “світ, який живе і розвивається”?
Це означає, що події в світі ніколи не припиняються. Життя там продовжується навіть після того, як ви вийшли з гри, оскільки там будуть досі присутні інші гравці.
А що означає “гра наступного покоління”?
Під цим ми мали на увазі, що з одного боку на Darkfall справили величезний вплив піонери онлайнових рольових ігор, такі як: Ultima Online, Everquest, Asherons Call. З іншого тут використовуються небачені особливості та технології, які раніше не були реалізовані у жодній з онлайн ігор. Ми впевнені, що Darkfall зробить свій значний внесок до розвитку цього жанру також.
Які ж небачені досі риси є у Darkfall?
В Darkfall є більшість рис притаманних сучасним фентезійним MMORPG, але крім того в ньому є елементи стратегій реального часу (real-time strategy, RTS) та екшенів (action). В Darkfall саме гравці та їх вчинки змінюють світ гри. Ми лише забезпечуємо фундамент та інструменти для подальшої діяльності гравців. Наприклад, розбудови королівства, політики, стратегії, дипломатії, бійок, військових сутичок, завоювань та міжрасових воєн. Ми пропонуємо вам свободу та можливість уникнути чогось з щойно переліченого, якщо вам це не подобається і жити по-своєму.
Хто розробляє цю гру?
Darkfall розробляє компанія Aventurine SA, яка роташована в Афінах (Греція).
Чи буде у Darkfall підтримка багатьох мов?
Так, буде. Darkfall – це міжнародна гра і тому підтримка декількох мов обов’язково буде присутня.
Чи будуть виходити періодичні оновлення?
Щомісяця заплановані регцлярні оновлення до гри для того, аби додавати нове наповнення та усувати технічні негаразди. Звісно, і сама гра буде постійно еволюціонувати.
Коли чекати на початок Beta-тестування?
Darkfall зараз проходить останні стадії внутрішнього бета-тестування. Це означає, що гра тестується самою командою розробнтків готуючи версію для публічного тестування. Ось тут ви можете заповнити заявку на кланівське бета тестування, а ось тут – відповідно на персональне.


Darkfall OnlineDarkfall Online
Darkfall Online
Darkfall Online
Darkfall Online UA
geosyncr: synchronize your gpx data with flickr Ashenwolf: web and software development