Darkfall Online. Український інформаційний ресурс
Darkfall Online UA
DarkfallOnline.com Особливості гри Раси Darkfall Шпалери
Купити Darkfall

Випуск Darkfall Unholy Wars

Нарешті сталося те, чого так довго чекали прихильники Darkfall Online. Нарешті оголошено дату релізу Darkfall 2, яка отримала назву Darkfall Unholy Wars: 20 листопада 2012 року.

Ось основні ключові аспекти гри:

Масштабні наземні та морські PvP баталії: тисячі гравців можуть одночасно прийняти участь у вінах та штурмах на суші та на морі в реальному часі та на одному сервері.
Здоровезний безшовний світ: світ Агону – це великий відкритий світ, який складається із землі та води і дає гравцям можливість відкривати його приховані секрети.
Гнучкі ролі: вибирайте ролі на свій смак, переключайтесь між гарматним м’ясом зі щитом, майстерним магом та милосердним лікарем. Гравці зможуть переключатись між ролями, навичками, закляттями та підсилювачами здібностей на льоту. Розвивайте свої навички в усіх роліх та можливостях гри самими різноманітними способами, або спецілаізуйтесь на одній ролі і будьте надійною опорою для своїх друзів у цій ролі.
Повний лут: ти береш те, що ти вбив. Гравці можуть забрати все з убитого ворога і навпаки.
Постійність: гравці можуть впливати на “матерію” ігрового світу, споруджуючи та укріплюючи міста по всьому Агону та розбудовуючи імперії, які живуть поки ви можете захистити їх.

Більше інформації на офіційному сайті: http://darkfallonline.com/uw/

Ну і трохи нових скріншотів:

З нетерпінням чекаємо виходу!

 

No Comments, Comment or Ping

Reply to “Випуск Darkfall Unholy Wars”


Darkfall OnlineDarkfall Online
Darkfall Online
Darkfall Online
Darkfall Online UA
geosyncr: synchronize your gpx data with flickr Ashenwolf: web and software development