Darkfall Online. Український інформаційний ресурс
Darkfall Online UA
DarkfallOnline.com Особливості гри Раси Darkfall Шпалери
Купити Darkfall

Darkfall: New Dawn

Позначки:, ,

Довга і смугаста історія Darkfall прийняла цікавий оборот завдяки Darkfall: New Dawn, проект, який спрямований на перезавантаження молодої sandbox MMORPG Darkfall “у середньовічнц фентезійну EVE Online з дивовижною бойовою системою.”

Група колишніх гравців Darkfall сформувала компанію під назвою Ub3rgames, яка наразі намагається вести переговори про ліцензійну угоду з оригінальним видавцем Aventurine. Сподіваючись на успіх, на веб-сайті компанії час розробки до запуску оцінюється від шести до дев’яти місяців. В цій редації будуть відмінені зони безпеки і класів, які були введені у Darkfall: Unholy Wars: перезавантаженні Darkfall. Також там стверджується, що це буде стимулювати “позитивну взаємодію, щоб зробити Darkfall більше ніж просто gankbox.”

New Dawn буде мати коробочну ціну, щомісячну абонентську плату, але не буде мати грошовий магазин, хоча певний PLEX-подібний аналог планується.

За даними massivelyop.com

 

2 Comments, Comment or Ping

  1. Sauron

    Удивляет, что ты всё ещё поддерживаешь свой сайт. Не смог найти, где тебе можно ещё написать. Как жизнь? В New Dawn играешь?

  2. Thomassom

    Gangstar New Orleans 2 code Promo: jJWnNNB66BBJSd

Reply to “Darkfall: New Dawn”


Darkfall OnlineDarkfall Online
Darkfall Online
Darkfall Online
Darkfall Online UA
geosyncr: synchronize your gpx data with flickr Ashenwolf: web and software development