Darkfall Online. Український інформаційний ресурс
Darkfall Online UA
DarkfallOnline.com Особливості гри Раси Darkfall Шпалери
Купити Darkfall

Анонсовано дату запуску “Conquer The Seas”

Позначки:, ,

Нарешті з’явилась офіційна інформація стосовно дати запуску другого експаншену до Darkfall під назвою “Conquer the Seas” (“Завоювання морів”). Він відбудеться у середу, 3-го грудня 2009 року. Йому передуватиме 24-годинний даунтайм під час якого буде оновлено серверну частину і будуть проведені останні перевірки. Окрім вже згаданих в попередніх постах новинках стали відомі деякі інші зміни та уточнення про які нижче.

Як помітно із назви експаншену, основна увага цього разу була приділена морським баталіям як невід’ємній складовій Darkfall. У гру додадуться дві контрольні точки: північна та південна Морські башти (Sea Towers), які можна буде атакувати лише з моря. Вони також матимуть значний вплив на систему динамічної історії світу (dynamic world lore system). Крім того, стало відомо, що у кораблів буде більше швидкість, та і вона відрізнятиметься залежно від їх класу. Тепер не вийде гравцям доганяти кораблі вплав 🙂

Також стало відомо про деякі зміни у поведінці AoE-заклять: тепер їх вибухова хвиля вони не зможуть проходити крізь предмети (раніше це було багом через який можна було винищувати цілі команди кораблей, або наносити пошкодження гравцям за стінами).

Ще однією важливою зміною є система осад міст (city) та помість (hamlet), яка була повністю перероблена. Тепер після оголошення атаки до “активної” фази проходитиме рівно 24 години, але поняття челенджера було усунуто – йому не обов’язково бути онлайн. Під час цієї підготовчої фази атакуюча сторона розміщуватиме так звані Осадні камені (Siege Stone) на рівній місцині в певному радіусі від міста яке буде підлягати осаді. Під час підготовчої фази ані кланстоуни, ані сіджстоуни не вразливі до атак, але атакуючим можна руйнувати стіни міст, але лише осадними машинами – осадні молотки не ламатимуть стіни, а стороні, що захищаєтсья – ремонтувати їх. Кланстоун міста стане вразливим лише коли буде зруйновано певний процент від стін. Кланстоуни маєтків ставатимуть вразливим одразу. З такими нововведеннями життя маленьких кланів стане набагато складнішим, бо тепер буде неможливо проводити так звані диверсійні осади (ninja sieges), коли час осади вибирається дуже незручний для обороняючої сторони. Та і взагалі міста стануть менше переходити з рук у руки, бо тепер для осади потрібно буде збирати чималі сили.

Darkfall Sea Tower

 

One Comment, Comment or Ping

Reply to “Анонсовано дату запуску “Conquer The Seas””


Darkfall OnlineDarkfall Online
Darkfall Online
Darkfall Online
Darkfall Online UA
geosyncr: synchronize your gpx data with flickr Ashenwolf: web and software development