Darkfall Online. Український інформаційний ресурс
Darkfall Online UA
DarkfallOnline.com Особливості гри Раси Darkfall Шпалери
Купити Darkfall

Експаншен Conquer the Seas

Позначки:, , , , , , ,

Так як незабаром планується довгоочікуваний вихід другого експаншену Darkfall багатьом цікаво що ж нового ми побачимо після цього оновлення. Розробники кажуть, що попереднє масштабне оновлення було просто мізерним порівняно з величезною кількістю нововведень у “Завоюванні морів”. Але що саме? На цьому тижні розробники нарешті поділились деякими з новинок.

Нові скіли

Отож, перше на що варто звернути увагу, то це на балансування гри. Після останніх оновлень баланс суттєво зміщено в сторону магії і тому в експаншені планують це виправити: цього разу багато уваги приділено лучникам та бійцям, які дозволять цим таким гравцям бути гідними суперниками магам. Наприклад, будуть додані наступні вміння:

  • Rage (Лють) – скіл, що потребує багато мани і тимчасово підвищує ваш супротив магій і трошки лікує.
  • Disabling Shot та Disabling Blow перериватимуть противника та не дозволять йому блочитись на деякий час

Також буде додано декілька спеціалізацій які, наприклад, дозволять вам робити подвійні стрибки, або швидко ухилятись (стрейфитись) двічі натискаючи на кнопки руху.

Ще один новий скіл: Spotter. Він дозволить ідентифікувати гравців на більших відстанях.

Нарешті будуть перші зрушення у спеціалізації рас (зараз вони відрізняються лише початковими статами) шляхом вводу нових пасивних вмінь. Так, наприклад, альфари матимуть природну схильність до магії, махірім завжди були швидкими (на жаль, довгоочікуваного бігу на чотирьох лапах ще не буде), мірдейн покладалися на гострий зір, а орки – на свою здатність тримати удар.

Села та продавці

По перше, у гру вводиться майже 800 нових житлових місць, що чекатимуть на свої власників. Також з’явиться новий тип будинку: помістя (keep). Вдосконаливши його потрібним чином воно зможе вмістити до 10 чоловік, що буде ідеальним помешканням для невеличких кланів. Також у селах з’являться локальні банки (це лише перший крок до організації загальної локальної банківської системи).

Також власники будинків матимуть змогу ставити там власних NPC-продавців, які зможуть торгувати за їх відсутності (навіть в офлайні). Кількість слотів у продавців буде обмежена, тому його не вийде використовувати в якості банку. Додавання нових речей, зміна їх вартості, тощо будуть безкоштовними, але за продаж зніматиметься деяка комісія.

Тварини та штучний інтелект

Наразі світ Darkfall виглядає дещо пустельно за відсутності тварин. Але скоро це буде виправлено, та ще й як! Тварини матимуть повадки близькі до реальних, наприклад відповідні види гуртуватимуться у зграї чи стада, тікатимуть коли ви нападатимете, тощо. Плюс деякі інші моби також будуть взаємодіяти з тваринами: вбивати їх, або навпаки лікувати та захищати їх.

AI мобів також буде значно перероблений, щоб з ними було цікавіше і складніше воювати. Але в той же час їм поріжуть HP та збільшать лут, щоб збалансувати це. Ще одне з нововведень полягає в тому, що моби матимуть різні види супртиву залежно від їх природи: елементалів буде складно вбити рідною їх стихією, скелетів застріляти з лука, тощо. Тепер вам потрібно буде здогадуватись про слабкості тих чи інших мобів і використовувати це для власної користі.

Darkfall animals

Це поки що коротко про всі цікаві факти. Детальніше ви можете прочитати в оригінальних повідомленнях на офіційному форумі:

 

No Comments, Comment or Ping

Reply to “Експаншен Conquer the Seas”


Darkfall OnlineDarkfall Online
Darkfall Online
Darkfall Online
Darkfall Online UA
geosyncr: synchronize your gpx data with flickr Ashenwolf: web and software development