Darkfall Online. Український інформаційний ресурс
Darkfall Online UA
DarkfallOnline.com Особливості гри Раси Darkfall Шпалери
Купити Darkfall

Розширення бета-тесту

Позначки:, , ,

Пару днів тому від розробників Darkfall надішла офіційна інформація про початок другого етапу закритого бета-тестування. Тестери приймають суворі умови “Угоди про нерозголошення” і тому наразі від них немає жодних відгуків: ані позитивних, ані негативних. Нижче ви можете прочитати повний текст новини від Aventurine, компанії-виробника гри.

Ми вислали другий набір запрошень на закрите бета-тестування минулої ночі (прим. пер.: з 10-го на 11-те листопада) і ми збираємося продовжувати запрошувати людей по мірі збільшення наших тестувальних потреб. Нам може знадобитися запросити більше людей прямо сьогодні і так кожного дня. Тестери приймають на себе дуже суворі зобов’язання по NDA (Non-disclosure agreement, Угода про нерозголошення) і нам дуже не хотілося б банити когось та/або модифікувати нашу процедуру тестів. Тож ми хотіли б попросити всіх поважати наші процеси та процедури навіть тих, хот не поки не попав в бету.

Якщо ви не потрапили до бета-тестування, будь-ласка, не приймайте це особисто. Це просто значить, що ви наразі не підходите для наших поточних потреб в тестах. У нас нема якого розкладу відправки запрошень і ми вибираємо людей виключно по необхідності. Є багато критеріїв відбору, але найбільш суттєві з них – це ваше апаратне забезпечення, місце розташування, часовий пояс, тощо. Ми сподіваємось на ваше розуміння, оскільки ми намагаємось підготувати Darkfall до релізу і відносимось до цього процесу дуже відповідально.

І ще одне: ми вже не раз про це казали, але у Darkfall немає ніяких офіційних попередніх замовлень. Сайти, які їх пропонують ніяк з нами не пов’язані і ми не маємо жодного відношення до їх пропозицій.

Ну і нарешті наші запрошення на бета-тест ніколи не вимагають вашого пароля. Ми не просимо надати жодної інформації, вся необхідна інформація береться з форми запиту на бета-тестування. Останнім часом з’явилась купа підроблених запрошень і вам варто спиратись на здоровий глузд і бути обережними.

Поки що все, ми триматимемо вас в курсі всіх останніх змін чи розробок.

11 листопада 2008, Tasos. Лінк на оригінал.

 

One Comment, Comment or Ping

  1. Будемо сподіватись, що відсутність новин від бета-тестерів свідчить про те, що гра дійсно цікава і вони бояться бути забаненими… ^_^

Reply to “Розширення бета-тесту”


Darkfall OnlineDarkfall Online
Darkfall Online
Darkfall Online
Darkfall Online UA
geosyncr: synchronize your gpx data with flickr Ashenwolf: web and software development