Darkfall Online. Український інформаційний ресурс
Darkfall Online UA
DarkfallOnline.com Особливості гри Раси Darkfall Шпалери
Купити Darkfall

Beta-звіт. Цитати тестерів

Позначки:,

Нарешті довгоочікувані новини від розробників по результатах бета-тестування. Тасос, представник PR-відділу буде публікувати на офіційному форумі відгуки бета-тестерів, а ми поступово перекладатимемо їх. Ну а поки ми чекаємо власне цитат, нижче подано саму новину.

Перед тим як вислати запрошення наступній хвилі тестерів ми подумали, що було б непогано опублікувати приклади відгуків наших поточних тестерів, на основі їх перших вражень у відповідній темі на бета-форумі. Ми вирішили скооперуватись з тестерами, аби оцінка була збалансована і тому минулої ночі я запостив прохання на бета-форумі, де просив допомоги, щоб зробити виважену оцінку грі. Кожен мав можливість висловити свої думки і загалом всі погодились, що результат точно відображає загальні враження тестерів.

Маю зазначити, що наші тестери дуже різні: це і найбільші фанати, і найпалкіші критики, миролюбиві квестолюби і найбільш хардкорні PvPшники.

Більшість коментарів – це перша реакція. Багато з них згодом змінили думку, здебільшого на краще. По деяких темах ми зараз не маємо достатньої кількості коментарів, щоб вибрати достатньо репрезентативні цитати. Ми будемо публікувати більше, коли вважатимемо, що накопичимо достатньо збалансованих відгуків. Ми просимо гравців робити відгуки по певним аспектам гри і використовуватимемо їх для подальших оновлень. Брак коментарів по деяким з них випливає з того факту, що гравці зараз тестують початкові етапи розвитку своїх персонажів і ми часто робимо вайп, тож вони поки не мали змогу оцінити деякі просунуті можливості. Але це справа недалекого майбутнього.

Ці цитати ніяк не відредаговані, тож не сваріться граматичні та лексикографічні помилки. Я буду публікувати їх по категоріях один за одним під цим дописом.

© 18 листопада 2008, Tasos. Лінк на оригінал.

 

No Comments, Comment or Ping

Reply to “Beta-звіт. Цитати тестерів”


Darkfall OnlineDarkfall Online
Darkfall Online
Darkfall Online
Darkfall Online UA
geosyncr: synchronize your gpx data with flickr Ashenwolf: web and software development