Darkfall Online. Український інформаційний ресурс
Darkfall Online UA
DarkfallOnline.com Особливості гри Раси Darkfall Шпалери
Купити Darkfall

Про гру

Darkfall

Жанр: MMORPG
Розробник: Aventurine SA
Офіційний сайт: www.darkfallonline.com
Оплата:

Європейський сервер:
42 євро – клієнт + 1 місяць гри
11,77 євро – кожен наступний місяць
Північноамериканський сервер:
$49.98 – клієнт + 1 місяць гри
$14.99 – кожен наступний місяць

Darkfall – це мультиплеєрна онлайн рольова гра (massively multiplayer online role-playing game, MMORPG), яка розробляється компанією Aventurine SA, яка поєднує екшн та стратегію в фентезійному світі. Очікується, що гра забезпечуватиме необмежене PvP, повний лут, величезний динамічний ігровий світ, який еволюціонує залежно від дій гравців, а система прокачки персонажа не матиме рівнів та класів, притаманних сучасним популярним MMORPG. Гра зараз перебуває в стані закритого бета-тестування, на початку грудня обіцяють відкрите, а під кінець – реліз гри. А поки можете почитати нижче про основні її особливості. Також зверніть увагу на розділ FAQ, де зібрано багато цікавої інформації.

 

Пригоди і відкриття

Мандруйте і досліджуйте Агон, величезний, багатогранний і візуально привабливий світ.

Досліджуйте п’ять континентів, безліч дрібних островів, бездонні підводні глибини та розлогі підземні печери. Сотні підземель та місць для пригод чекають.

Грайте за будь-яку з шести основних рас Агону. Кожна раса має унікальний набір здібностей, свою цивілізацію, культуру та стиль життя.

Зустрічайте сотні унікальних монстрів та знешкоджуйте їх прямо в норах, укріпленнях і володіннях. Нудне постійне набивання мобів вже в минулому.

Мандруйте по різним землям, які заселені рослинами, деревами, тваринами та навіть комахами.

Пориньте в світ, який живе за реалістичними законами фізики та з динамічним освітленням і тінями. Споглядайте як дерева та трава коливаються на вітрі та як сонячне проміння освітлює хмари. Спостерігайте за рухом двох місяців Агону, які є частиною динамічної планетарної системи з помірними циклами дня і ночі. Плавайте на своєму кораблі по бурхливим морям, а потім заблукайте в тумані, коли буря заспокоїться. Тримайтеся, коли ваша згуртована армія йде під шаленим вітром. Погода в Darkfall не просто для декорацій.

Ландшафт Darkfall був намальований важкою ручною працею наших дизайнерів, а не автоматично згенерований. Це означає неповторювані, непередбачувані та унікальні місця для досліджень, відкриттів та використання. Світ Darkfall сповнений чудес, малих і великих.

Відкривайте таємниці стародавніх цивілізацій, які залишили більше ніж просто руїни для прийдешніх поколінь. Невимовні багатства і неймовірна влада буде вам винагородою, коли ви включитеся в гонитву за стародавнім спадком.

orks_09.jpg mirdain_04.jpg mahirim_10.jpg

Грайте по-своєму

Грайте по-своєму з першого ж дня: Darkfall надає вам повну свободу, щоб ви отримали більше задоволення.

Насолоджуйтесь розміреним плавним геймплеєм, стрімкими діями та чітким контролем. Можете забути про звичне вибрав-натиснув-почекав: в Darkfall всі дії відбуваються в реальному часі, а ваш персонаж – це продовження вас самих.

Вам не потрібно проводити години гри, щоб можна було гордитись собою, або мати шанси в боях. Навіть якщо ви гратимете потрошку, ваш персонаж може стати достатньо ефективним в своїй вузькій галузі і ви все одно отримуватимете насолоду від гри. Незалежно від того чи ви хочете поринути в світ повністю, чи просто пограти заради розваги час від часу, Darkfall підійде вашому стилю гри.

В Darkfall вам не потрібно буде тренувати свого персонажа кататись верхи чи шахтарській справі бездумно вбиваючи пацюків цілий день. Замість цього вам потрібно буде використовувати ці навички, щоб прокачати їх. Система вмінь Darkfall врятує вам масу часу, яку ви витрачаєте на прокачку левелів.

Вам ніколи не потрібно буде перестворювати свого персонажа. Система розвитку героя дуже гнучка і він просто адаптується до того шляху, який ви оберете. Ми пропонуємо вам сотні вмінь для вивчення і вдосконалення і близько сотні престиж-класів для майбутньої вузької спеціалізації.

У вас є свобода слідувати законам, чи порушувати їх, але в останньому випадку вам доведеться нести відповідальність. Система карми в Darkfall складна, але чесна.

Різноманітні захисні механізми дозволять вам уникнути експлоітів та чітів, які погано впливали б на вашу гру.

orks_02.jpg orks_07.jpg alfar_05.jpg

Винаходи, творчість, відкриття

Винаходьте, створюйте, відкривайте і заробляйте в керованій виключно гравцями економіці.

В Darkfall всі речі в світі можуть бути створені самими гравцями.

Система крафтінга в Darkfall інтуїтивна, не вимагає повторів, цікава, корисна, весела… і прибуткова. Використовуючи його віртуально необмежену систему по створенню речей ви зможете як винайти та бути першим, хто використовуватиме таке неймовірне озброєння як Flamefury Raudstaal Battleaxe of Bloodshed, або просто робитмете сідла для коней.

Продавайте свої товари на ринку, використовуючи складну і безпечну систему торгівлі, яка об’єднує продавців та покупців, незалежно від того в грі вони, чи ні.

Воюйте і створюйте імперії

Приймайте участь в битвах, оголошуйте війни створюйте імперії, або скидайте їх

Darkfall гарно пристосований як для простих PvP боїв, так і для масових баталій.

Захищайте вашу домівку та розширюйте свої володіння в процесі створення імперії. В Darkfall клани змагаються за верховенство та виживання, борючись за землі, ресурси та стратегічні об’єкти.

Бойова система Darkfall добре збалансована і продумана, відбувається в реальному часі, швидка та захоплююча. Ви самі керуєте діями, а не спостерігаєте за ними.

Застосовуйте стратегію, тактику, розвідку та індивідуальні навички, щоб перемогти суперника.

Вибирайте з величезної кількості зброї та обладунків, сотень захисних та атакувальних заклинань та спеціальних атак.

Бийтеся верхи під час кавалерійського наскоку, приймайте участь в морських боях, боях на пристроях під час облоги та штурму міст.

Ваші перемоги будуть записані і використовуватимуться як мірило ваших успіхів, а вам ніколи не доведеться задумуватись чому так, а не інакше.

В Darkfall немає безпечних зон. Єдиний захист, на який ви можете сподіватись – це друг, що прикриває вас зі спини.

Взаємодійте і формуйте світ

Взаємодійте з більш ніж 10 тисячами гравців онлайн та впливайте на світ самі

Ми пропонуємо світ, сповнений вибору та можливостей, а також з можливістю впливати на нього та створювати власне ігрове оточення. Політика, дипломатія, торгові угоди і навіть встановлені гравцями закони – це все підтримується грою.

Darkfall не створює ніяких обмежень на взаємодію гравців, тож розробники не вводили зон безпеки, реалмів, інстансів, PvP зон чи інших перешкод, які б обмежували вашу гру. Кожен може битись з кожним і де завгодно, звісно якщо ви готові взяти на себе відповідальність за це у формі системи карми Darkfall.

Ви можете насолоджуватись спілкуванням з вашими друзями навіить знаходячись поза грою. Інтерфейс зв’язку в Darkfall включає ігрові дошки об’яв для повідомлень та торгівлі, IRC-подібний чат, миттєві повідомлення, голосовий зв’язок і навіть SMS-повідомлення.

Потужні можливості управління кланами дозволять уникати часто повторюваних завдань, дозволяючи сфокусуватись на справжніх проблемах (і веселощах) пов’язаних з керуванням кланом.

Торгуйте своїми важко добутими речами використовуючи безпечний торговий інтерфейс Darkfall та торгові дошки об’яв.

Станьте легендою

Ставайте легендою: і ваше ім’я закарбується у віках.

Коли ви граєте в Darkfall, то ви стаєте частиною постійно еволюціонуючої і всеохоплюючої історії світу. Ваша репутація випереджатиме вас, а слава розповсюджуватиметься завдяки кланівським перемогам та особистим досягненням. Будь ви безстрашним воїном, поважним лідером, переконливим політиком чи вправним майстром, ви отримаєте визнання якого прагнете. В Darkfall ваші вчинки та погляди занотовуються, коли ви стаєте частиною і творцем світової історії. Із описовою системою легенд в Darkfall ваше ім’я житиме в славі чи ганьбі, але ніколи не забудеться.

Приймайте виклики

Приймайте виклики: чи достатньо у вас мужності протистояти найкращим

Darkfall об’єднує в собі риси масових мультиплеєрнеих рольовок, стратегій реального часу, екшн-ігор та розширює можливість суперництва на різних рівнях.

Найкращі клани та індивідуальні гравці з різних ігрових жанрів будуть тут разом з понад 10 тисячами онлайн гравців на ігровий світ. Ви будете в гарній компанії.

Спробуйте різні шляхи для досягнення успіху та винаходьте нові, про які ніхто раніше не здогадувався.

Випробуйте свій темперамент в подіях на арені Darkfall, де індивідуальні гравці та команди суперничають заради задоволення та прибутку.

Хай ваш голос почують

Хай ваш голос почують: ми такі само гравці як і ви, і ми чуємо вас

Кожна людина, яка задіяна в процесі виробництва Darkfall – це в першу чергу гравець. Ми були разом з вами і грали в ті само ігри.

Ми налаштовані принести і підтримувати надалі завершену, стабільну та збалансовану гру; гру яка реалізовує все, що ми обіцяли, з регулярними вільними оновленнями з аддонами-розширеннями, швидкою та оперативною технічною підтримкою гравців, а також цінить їх понад усе.

Darkfall надасть вам купу можливостей залишати зауваження та співпрацювати з командою Darkfall для розвитку гри. Ми добре чуємо ваш голос.


Darkfall OnlineDarkfall Online
Darkfall Online
Darkfall Online
Darkfall Online UA
geosyncr: synchronize your gpx data with flickr Ashenwolf: web and software development